مراحل ساخت پنجره دو جداره توسط ماشین آلات upvc

مراحل تولید پنجره دوجداره upvc

یکی از مهم ترین دستگاه در ساخت پنجره های دو جداره upvc دستگاه برش upvc است ، دستگاه برش upvc قابلیت هایی دارد که در ثانیه های مختلف طبق نقشه هایی که داریم می تواند برش بزند و سپس برای کار با ماشین آلات upvc دیگر آماده کند  . در مرحله ی دوم دستگاه شابلون زن که دستگاهی است که به ما کمک می کند جای فقل یا آب رو را روی پروفیل upvc ایجاد کنیم ، وارد کار می شود .

دستگاه برش :

دستگاه برش پروفیل upvc

مرحله ی سوم : بعد از برش و آماده سازی پروفیل های upvc ، از دستگاه جوش پروفیل upvc استفاده می کنیم . دستگاه جوش دستگاهی است که در زاویه های مختلف برای جوش زدن پروفیل upvc مورد استفاده قرار میگیرد . در مورد زمان و تایم این دستگاه : یک زمان روی المنت خوردن پروفیل upvc تعیین می گردد و یک زمان برای فشار دادن پروفیل upvc تعیین می گردد . البته درجه ی گرما هم دارد که این نیز قابل تنظیم می باشد . طی انجام عمل جوش در کارگاه تخصصی شرکت ویندور ، 16 ثانیه المنت جوش و 21 ثانیه عمل فشار به طول کشید .دستگاه جوش پروفیل upvc

بعد از عملیات جوش دستگاه بعدی که برای تمیزکاری مورد استفاده قرار می گیرد . می تواند به ما در تمیز کردن بیرون و داخل پرفیل upvc کمک کند . قابل ذکر است که این دستگاه در دو طبقه تعبیه شده است : طبقه اول برای چهار چوب یا همان فریم است و طبقه دوم برای لنگه پروفیل می باشد .

دستگاه مولین زن upvc یا همان دستگاه تی T زن : این دستگاه به ما کمک می کند تا پروفیل میانی را تراش بدیم ، تراشی که روی این پروفیل upvc داده می شه نسبت به پروفیل ما تعیین می گردد در ضمن تمام تیغه ایی که داخل این دستگاه یعنی دستگاه مولین زن upvc نصب می شود باید شبیه پروفیل ما (پروفیلی که مورد استفاده قرار میگیرد .) باشد .

دستگاه مولین زن

در آخرین مرحله تعبیه کردن زهوار روی پروفیل های ساخته شده آخرین مرحله است . دستگاه زهوار زن upvc دستگاهی است که به وسبله ی خط کشی که روش دارد و تیغه های کاملا 45 درجه ما را در این امر کمک بسزایی می کند .

امیدواریم که از این مقاله که در مورد مراحل تولید پتجره دوجداره upvc با استفاده از ماشین آلات upvc بود خوشتان آمده باشد .

اخبار

windoorپروفیل upvcدست دومدستگاه 2 کله muratدستگاه 2 کله اورنکلردستگاه جوش upvcدستگاه زهوار زندستگاه مولین زن-muratدستگاه مونتاژدستگاه مونتاژ درب و پنجرهدستگاه های مونتاژ درب و پنجره upvcدستگاه های مونتاژ درب و پنجره وین مکدستگاه یو پی وی سی ترکیهفروش اقساطیوین مکویندور-خدمات فنی ماشین آلات تولید درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی- دستگاه UPVC- ماشين الات يو پي وي سي -قیمت دستگاه upvc -فروش اقساطی ماشین آلات upvc-دستگاه upvc اقساطی -دستگاه upvc کارکرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *