ویندور
menu

شرایط تعیین قیمت دستگاه مونتاژ درب و پنجره دوجداره upvc


شرایطی قیمت دستگاه مونتاژ در و پنجره یو پی وی سی به چند پارامتر متفاوت بستگی دارد که اولین عامل در تاثیر گذاری در این موضوع میزان تیراژ و بهروری کارخانه و کارگاه می باشد

برای مثال

  • جهت تولید ۵ الی ۱۰ پنجره در روز دستگاه دستی رومیزی استفاده می شود.
  • جهت تولید ۲۰ الی ۵۰ پنجره در روز بسته به نیروی انسانی در کارگاه دستگاه مونتاژ ساخت پنجره upvc  تکسر استفاده می شود.
  • جهت ساخت ۹۰ الی ۱۲۰ پنجره در روز بسته به نیروی انسانی در کارخانه دستگاه ساخت پنجره upvc دوسر استفاده می شود.
  • جهت تولید ۱۲۰ پنجره الی ۲۵۰ و ۵۰۰ پنجره از دستگاه های ساخت پنجره سه سر و چهار سر و پنج سر استفاده می شود.

 

قیمت ماشین آلات مونتاژ در و پنجرهupvc رومیزی تقریبا نصف قیمت ماشین آلات مونتاژ در و پنجرهupvc پنجره تکسر می باشد می باشد و همچنین قیمت ماشین آلات یو پی وی سی تکسر نصف قیمت دستگاه تولید پنجره دوسر می باشد همچنین قیمت ماشین آلات مونتاژ در و پنجرهupvc دوسر نصف قیمت دستگاه ساخت پنجره سر می باشد.

علاوه بر این موضوع برق ماشین آلات مونتاژ در و پنجرهupvc (تک فاز و سه فاز بودن) در قیمت تاثیر گذار می باشد.

یکی از دستگاه هایی مهمی که در قیمت دستگاه مونتاژ تاثیر گذار است دستگاه گوشه تمیز کن می باشد که اگر به صورت دستی باشد قیمتی کمتر ار یک میلیون تومان و اگر ایستاده باشد قیمتی کمتر از ده میلیون تومان و اگر cnc باشد قیمتی بالاتر از پنجاه میلیون تومان را شامل می شود.

قیمت دستگاه مونتاژ درب و پنجره upvc نیز تحت تاثیر نوسانات دلار و همچنین قیمت آهن نیز می باشد.

دیگر عوامل موثر در قیمت دستگاه ساخت در و پنجره upvc برندهای متفاوت دستگاه ها می باشد که با انتخاب درست برند می توان از کیفیت قطعات اطمینان حاصل نمود.

لازم به ذکر است دستگاه های مونتاژ دز و پنجره که دو کاره هستند و می توانند ساخت پنجره آلمینیومی و پنجره یو پی وی سی انجام بدهند و از کیفیت مطلوب تری نسیت به دستگاه های تک کاره دارند همچنین دارای قیمت بالاتری می باشند.

قیمت دستگاه ساخت پنجره رابطه مستقیم با کیفیت و کارایی دستگاه را دارند که می توان از دو کاره بودن دستگاه تی زن و دستگاه گوشه تمیز کن را مثال زد به این معنی که توانایی کار با دو نوع پروفیل یو پی وی سی یا پروفیل آلمینیومی را دارند.

جهت انتخاب درست دستگاه ساخت پنجره upvc می بایست از پشتیبانی قطعات و لوازم یدکی دستگاه ها اطمینان حاصل نمود.

امیدواریم مقاله ای کارآمد در جهت انتخاب بهترین دستگاه عرضه نموده باشیم و ویندور جز اولین شرکت های وارد کننده و فروشنده دستگاه های مونتاژ در و پنجره upvc در انواع ایرانی و ترک و تک فاز و سه فاز همراه با بهترین و طولانی ترین شرایط پرداخت می باشد.

 


تاریخ ارسال : ۹۶/۰۹/۰۵


اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share  
16 دیدگاه برای “شرایط تعیین قیمت دستگاه مونتاژ درب و پنجره دوجداره upvc
”