شرایط تعیین قیمت دستگاه مونتاژ درب و پنجره دوجداره upvc


قیمت دستگاه upvc

قیمت دستگاه upvc


دستگاه دوجداره چیست؟

دستگاه دوجداره شامل طیف وسیعی از دستگاه های شیشه دوجداره، مجموعه دستگاه های مورد نیاز خط تولید شیشه دوجداره و انواع دستگاه مونتاژ در و پنجره می باشد.

دستگاه دوجداره شامل انواع: دستگاه دیاموند، دستگاه اتوماتیک خشک کن، دستگاه کوت بوتیل اتوماتیک، دستگاه خم خودکار اسپیسر آلومینیوم، دستگاه چرخش شیشه، دستگاه کانوایر فریم اتوماتیک، دستگاه تزریق گاز آرگون، دستگاه برش شیشه می شود.

دستگاه مونتاژ در و پنجره دوجداره شامل دستگاه هایی مثل تزریق گاز، خم اسپیسر، سیلیکا ژل، چسب زن، انواع میز مونتاژ و برش و … شامل می شود.

 

دستگاه-دوجداره-ویندور-یو پی وی سی

 

مزایا و ویژگی دستگاه دوجداره

 1. برای شستشوی جداره داخلی شیشه پنجره دوجداره، ازدستگاه شستشوی شیشه ایستاده استفاده می شود. از دستگاه شست و شوی شیشه خوابیده یا دستگاه شست و شوی شیشه افقی، معمولا برای شستشوی شیشه سکوریت استفاده می گردد.
 2. در هنگام خرید دستگاه دوجداره شست و شوی شیشه، توجه به ویژگی ابعاد شیشه قابل شستشو مهم است. با افزایش ارتفاع شیشه، قیمت دستگاه نیز افزایش می یابد.
 3. از ویژگی های دستگاه دوجداره شست و شوی شیشه، امکان به کارگیری 3 تا 6 فرچه در آن است. کیفیت و کارایی این فرچه ها باید به گونه ای باشد که بر روی شیشه ایجاد خط و خش نکند.
 4. بدلیل امکان خوردگی، در مخازن آب دستگاه های شست و شو نباید از جنس گالوانیزه استفاده شود زیرا ویژگی های ورق استیل باعث می شود تا خوردگی ایجاد نشود و برای این موضوع گزینه مناسب تری است.

 

 

دستگاه-دوجداره-ویندور-یو پی وی سی

 

 

شرایطی قیمت دستگاه مونتاژ در و پنجره یو پی وی سی به چند پارامتر متفاوت بستگی دارد که اولین عامل در تاثیر گذاری در این موضوع میزان تیراژ و بهروری کارخانه و کارگاه می باشد

 

امروزه با توجه به الزامات محیط زیستی و همچین افزایش بهای مصرف حامل های انرژی، استفاده از محصولات یو پی وی سی به یک نیاز اساسی در هر خانه یا مکان های مشابه تبدیل شده است. بدیهی است با توجه به نیاز بازار، کارگاه های کوچک و بزرگ وارد این عرصه شوند. در این میان نیاز اولیه آن ها بدون شک دستگاه یو پی وی سی است. برآورد قیمت دستگاه یو پی وی سی جزو محاسباتی است که از قبل شروع تولید باید به آن توجه داشت. مجموعه ی توضیحات بالا باعث شد تا سایت ویندور به برخی سوالات پیرامون قیمت دستگاه Upvc پاسخ دهد. با ما همراه باشید.

انتخاب نوع دستگاه upvc  با توجه به تعداد تولید پنجره یو پی وی سی در روز

 • جهت تولید 5 الی 10 پنجره در روز دستگاه دستی رومیزی استفاده می شود.
 • جهت تولید 20 الی 50 پنجره در روز بسته به نیروی انسانی در کارگاه دستگاه مونتاژ ساخت پنجره upvc  تکسر استفاده می شود.
 • جهت ساخت 90 الی 120 پنجره در روز بسته به نیروی انسانی در کارخانه دستگاه ساخت پنجره upvc دوسر استفاده می شود.
 • جهت تولید 120 پنجره الی 250 و 500 پنجره از دستگاه های ساخت پنجره سه سر و چهار سر و پنج سر استفاده می شود.

قیمت ماشین آلات مونتاژ در پنجره upvc رومیزی تقریبا نصف قیمت ماشین آلات مونتاژ در  پنجره upvc پنجره تکسر می باشد می باشد و همچنین قیمت ماشین آلات یو پی وی سی تکسر نصف قیمت دستگاه تولید پنجره دوسر می باشد همچنین قیمت ماشین آلات مونتاژ در و پنجرهupvc دوسر نصف قیمت دستگاه ساخت پنجره سر می باشد.


برای خواندن مطالب درمورد دستگاه upvc اقساطی میتوانید:

علاوه بر این موضوع برق ماشین آلات مونتاژ در و پنجرهupvc (تک فاز و سه فاز بودن) در قیمت تاثیر گذار می باشد.

یکی از دستگاه هایی مهمی که در قیمت دستگاه مونتاژ تاثیر گذار است دستگاه گوشه تمیز کن می باشد که اگر به صورت دستی باشد قیمتی کمتر ار یک میلیون تومان و اگر ایستاده باشد قیمتی کمتر از ده میلیون تومان و اگر cnc باشد قیمتی بالاتر از پنجاه میلیون تومان را شامل می شود.

قیمت دستگاه مونتاژ درب و پنجره upvc نیز تحت تاثیر نوسانات دلار و همچنین قیمت آهن نیز می باشد.

دیگر عوامل موثر در قیمت دستگاه ساخت در و پنجره upvc برندهای متفاوت دستگاه ها می باشد که با انتخاب درست برند می توان از کیفیت قطعات اطمینان حاصل نمود.

عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه ساخت یو پی وی سی چیستند؟

 1. شاید مهم ترین عاملی که بتوان برای این موضوع ذکر کرد، نرخ ارز باشد. از آن جا که دستگاه ساخت یو پی وی سی یک محصول وارداتی است، نرخ ارز بعلاوه ی هزینه های گمرک و حمل در قیمت نهایی نقش مهمی دارند.
 2. نوع کارگاه و تیراژ آن دیگر عامل تعیین کننده است. کارگاه های کوچک با ظرفیت تولید 5 الی 10 پنجره در روز، می توانند از دستگاه یو پی وی سی ساده و دستی استفاده کنند که به میزان قابل توجهی در هزینه ها نقش دارد. بدیهی است کارگاه هایی که توانایی تولید 500 پنجره یا بالاتر را دارند با توجه به تعداد نیروی انسانی شان، نیاز به پیشرفته ترین و سریع ترین دستگاه Upvc خواهند داشت. این عامل هزینه های تولید را افزایش خواهد داد.
 3. ذکر این نکته ضروری است که تک فاز یا سه فاز بودن برق ماشین آلات نیز بر قیمت دستگاه یو پی وی سی تاثیرگذار است.
 4. دستگاه یو پی وی سی cnc، در واقع پیشرفته ترین نوع دستگاه Upvc محسوب می شود. با اینکه کیفیت نهایی محصول بسیار بهتر خواهد بود اما هر کارگاهی توانایی خرید و استفاده از این محصول را نخواهد داشت زیرا قیمت دستگاه یو پی وی سی cnc اختلاف فاحشی با دیگر دستگاه ها دارد.
 5. تعیین برند دستگاه یو پی وی سی توسط خریدار یک شمای کلی از قیمت به او خواهد داد. در بازار ایران برندهای مختلفی از کشورهای چین، ترکیه، ایتالیا، آلمان و… حضور دارند. آن جا که بین قیمت و کیفیت دستگاه های تولیدی این برندها تفاوت وجود دارد، می توان بر اساس بودجه و نیاز اقدام به خرید کرد. دستگاهupvc  ترک که مجموعه ویندور آن را برای همکاری برگزیده است شامل بهترین برند های کشور ترکیه می باشد که از لحاظ قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه و به اصطلاح اقتصادی یا اکونومیک هستند. دستگاه های وارداتی مجموعه ویندور شامل دو برند MAER MAKINA و SAWTECH می باشد که هر دو برند از برند های بسیار مشهور کشور ترکیه در زمینه تولید دستگاه های UPVC هستند.
 6. تک کاره یا دو کاره بودن، قیمت دستگاه یو پی وی سی را دچار تغییر خواهد کرد. برخی از دستگاه ها که دو کاره هستند، همزمان محصولات آلومینیومی و یو پی وی سی تولید خواهند کرد که از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند.
 7. نوع گارانتی و خدمات پس از فروش نکته دیگری است که می تواند مورد غفلت خریداران قرار بگیرد زیرا باید هزینه بیشتری بابت آن بپردازند. این درحالی است که این هزینه اولیه آن ها را از هزینه کرد بیشتر در آینده مصون نگاه خواهد داشت.
 8. در بازار ایران به دلیل بالا بودن قیمت دستگاه یو پی وی سی، بازار خرید و فروش دستگاه های دست دوم نیز جریان دارد. این دستگاه ها قیمت پایین تری داشته و برای برخی کارگاه ها که در شروع فعالیت هستند می تواند کاربردی باشد.

لازم به ذکر است دستگاه های مونتاژ دز و پنجره که دو کاره هستند و می توانند ساخت پنجره آلمینیومی و پنجره یو پی وی سی انجام بدهند و از کیفیت مطلوب تری نسیت به دستگاه های تک کاره دارند همچنین دارای قیمت بالاتری می باشند.

قیمت دستگاه ساخت پنجره رابطه مستقیم با کیفیت و کارایی دستگاه را دارند که می توان از دو کاره بودن دستگاه تی زن و دستگاه گوشه تمیز کن را مثال زد به این معنی که توانایی کار با دو نوع پروفیل یو پی وی سی یا پروفیل آلمینیومی را دارند.

جهت انتخاب درست دستگاه ساخت پنجره upvc می بایست از پشتیبانی قطعات و لوازم یدکی دستگاه ها اطمینان حاصل نمود.

امیدواریم مقاله ای کارآمد در جهت انتخاب بهترین دستگاه بر اساس قیمت دستگاه upvc عرضه نموده باشیم و ویندور جز اولین شرکت های وارد کننده و فروشنده دستگاه های مونتاژ در و پنجره upvc در انواع ایرانی و ترک و تک فاز و سه فاز همراه با بهترین و طولانی ترین شرایط پرداخت می باشد.

 

 

 

1_مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه upvc؟

شاید مهم ترین عاملی که بتوان برای این موضوع ذکر کرد، نرخ ارز باشد. از آن جا که دستگاه ساخت یو پی وی سی یک محصول وارداتی است، نرخ ارز بعلاوه ی هزینه های گمرک و حمل در قیمت نهایی نقش مهمی دارند.

2_مزایا و ویژگی های دستگاه دوجداره چیست؟

برای شستشوی جداره داخلی شیشه پنجره دوجداره

به دلیل امکان خوردگی، در مخازن آب دستگاه های شست و شو نباید از جنس گالوانیزه استفاده شود

3_دستگاه دوجداره چیست؟

دستگاه دوجداره شامل طیف وسیعی از دستگاه های شیشه دوجداره، مجموعه دستگاه های مورد نیاز خط تولید شیشه دوجداره و انواع دستگاه مونتاژ در و پنجره می باشد

 

اخبار

پروفیل upvcدستگاه upvc اورنک لردستگاه upvc پلاست ماکدستگاه جوش upvcدستگاه زهوار زندستگاه مولین زندستگاه مونتاژدستگاه مونتاژ درب و پنجرهدستگاه های مونتاژ درب و پنجره upvcدستگاه های مونتاژ درب و پنجره وین مکدستگاه یو پی وی سی ترکیهفروش اقساطیوین مکویندور

36 دیدگاه

 • سلام .وقت بخیر .امکان خرید دستگاهها تکفاز تمام قسط امکان پذیر هست؟اگر امکان دارد قیمت تک تک دستگاهها رو ارسال کنید .با تشکر

   • .
    با عرض سلام شما ميتوانيد براي بهره مندي از اطلاعات روز و دقيق قيمت دستگاه و جزئيات كامل از طريق شماره هاي زير
    ٠٩١٤٤٤٧٧٨٠٠ -٠٤٤٣٢٣٧٩٢٧٤
    با كارشناسان مجرب ما در ارتباط باشين ، باتشكر از حسن انتخاب شما
    ( شركت ويندرو پي وي سي بزرگترين مرجع تامين ماشين الاتupvc و خدمات پس از فروش در ايران)

 • عرض ادب ..
  خواستم جویا شم از قیمت ماشین آلات در پنجره یو پی وی سی . قیمت دو سر و سه سر رو خواستم بدونم چه هزینه ای داره واسه خریداری و با چه شرایطی ..

  • سلام آقای موسوی کارشناسان ما بی صبرانه منتظر صدای شما هستند تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت گردد . با تشکر

    • با عرض سلام شما ميتوانيد براي بهره مندي از اطلاعات روز و دقيق قيمت دستگاه و جزئيات كامل از طريق شماره هاي زير
     ٠٩١٤٤٤٧٧٨٠٠ -٠٤٤٣٢٣٧٩٢٧٤
     با كارشناسان مجرب ما در ارتباط باشين ، باتشكر از حسن انتخاب شما
     ( شركت ويندرو پي وي سي بزرگترين مرجع تامين ماشين الاتupvc و خدمات پس از فروش در ايران

    • با عرض سلام شما ميتوانيد براي بهره مندي از اطلاعات روز و دقيق قيمت دستگاه و جزئيات كامل از طريق شماره هاي زير
     ٠٩١٤٤٤٧٧٨٠٠ -٠٤٤٣٢٣٧٩٢٧٤
     با كارشناسان مجرب ما در ارتباط باشين ، باتشكر از حسن انتخاب شما
     ( شركت ويندرو پي وي سي بزرگترين مرجع تامين ماشين الاتupvc و خدمات پس از فروش در ايران)

  • با سلام بنده یه ست 5 تایی دستگاه تک سر دارم که 2 ماه بیشتر کار نکرده گذاشتم برا فروش اگه خواستین در خدمتم

    • با عرض سلام شما ميتوانيد براي بهره مندي از اطلاعات روز و دقيق قيمت دستگاه و جزئيات كامل از طريق شماره هاي زير
     ٠٩١٤٤٤٧٧٨٠٠ -٠٤٤٣٢٣٧٩٢٧٤
     با كارشناسان مجرب ما در ارتباط باشين ، باتشكر از حسن انتخاب شما
     ( شركت ويندرو پي وي سي بزرگترين مرجع تامين ماشين الاتupvc و خدمات پس از فروش در ايران)

 • سلام خسته نباشید . خواستم بدونم شرایط اقساطی هم وجود داره یا تمام دستگاها نقده .اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

  • با عرض سلام شما ميتوانيد براي بهره مندي از اطلاعات روز و دقيق قيمت دستگاه و جزئيات كامل از طريق شماره واتس اپ +٩٨٩١٤٤٤٧٧٨٠٠ با كارشناسان مجرب ما در ارتباط باشين ، باتشكر از حسن انتخاب شما
   ( شركت ويندرو پي وي سي بزرگترين مرجع تامين ماشين الاتupvc و خدمات پس از فروش در ايران

 • سلام میخواهم دستگاههای رومیزی پس دوم سالم بخرم برای شروع کار می‌خوام دارین با قیمت مناسب فارسی بر دستگاه تک سر جوش دو جداره دستگاه زهوار دوجداره دستگاه ملیون زن دستی دو جداره دارین

 • با سلام
  لطفا جهت تولید خود upvc میشه توضیح داد مونتاژ منظورم نیست خود پروفیل میگم با دستگاه درست میکنن یا اینکه پتروشیمی ها درست میکنن منظورم ازمشتقات نفت خام وگازکلر که مواد تشکیل دهنده هستن دستگاه فرآیند تولیدش هست یا خیر؟ با تشکر

  • با سلام جهت اینکار باید خط تولید پروفیل بزارید که نیاز به دستگاه اکسترودر دارید . برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  • با عرض سلام شما ميتوانيد براي بهره مندي از اطلاعات روز و دقيق قيمت دستگاه و جزئيات كامل از طريق شماره واتس اپ +٩٨٩١٤٤٤٧٧٨٠٠ با كارشناسان مجرب ما در ارتباط باشين ، باتشكر از حسن انتخاب شما
   ( شركت ويندرو پي وي سي بزرگترين مرجع تامين ماشين الاتupvc و خدمات پس از فروش در ايران

  • با عرض سلام شما ميتوانيد براي بهره مندي از اطلاعات روز و دقيق قيمت دستگاه و جزئيات كامل از طريق شماره واتس اپ +٩٨٩١٤٤٤٧٧٨٠٠ با كارشناسان مجرب ما در ارتباط باشين ، باتشكر از حسن انتخاب شما
   ( شركت ويندرو پي وي سي بزرگترين مرجع تامين ماشين الاتupvc و خدمات پس از فروش در ايران

 • با سلام دستگاه رو میزی تازه و دست دوم برای شروع کار می خواستم، البته تمام قسط.09198104508 لطفا اگر داشتید راهنمایی بکنید

  • با عرض سلام شما ميتوانيد براي بهره مندي از اطلاعات روز و دقيق قيمت دستگاه و جزئيات كامل از طريق شماره هاي زير
   ٠٩١٤٤٤٧٧٨٠٠ -٠٤٤٣٢٣٧٩٢٧٤
   با كارشناسان مجرب ما در ارتباط باشين ، باتشكر از حسن انتخاب شما
   ( شركت ويندرو پي وي سي بزرگترين مرجع تامين ماشين الاتupvc و خدمات پس از فروش در ايران

 • سلام دوستان یک ست دستگاه امیر با قیمت مناسب میخوام ساکن کرج هستم 09126624218

  • با عرض سلام شما ميتوانيد براي بهره مندي از اطلاعات روز و دقيق قيمت دستگاه و جزئيات كامل از طريق شماره هاي زير
   ٠٩١٤٤٤٧٧٨٠٠ -٠٤٤٣٢٣٧٩٢٧٤
   با كارشناسان مجرب ما در ارتباط باشين ، باتشكر از حسن انتخاب شما
   ( شركت ويندرو پي وي سي بزرگترين مرجع تامين ماشين الاتupvc و خدمات پس از فروش در ايران

  • با عرض سلام شما ميتوانيد براي بهره مندي از اطلاعات روز و دقيق قيمت دستگاه و جزئيات كامل از طريق شماره هاي زير
   ٠٩١٤٤٤٧٧٨٠٠ -٠٤٤٣٢٣٧٩٢٧٤
   با كارشناسان مجرب ما در ارتباط باشين ، باتشكر از حسن انتخاب شما
   ( شركت ويندرو پي وي سي بزرگترين مرجع تامين ماشين الاتupvc و خدمات پس از فروش در ايران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *