ویندور
menu

پروفیل کرال وین

پروفیل کرال وین

معرفی محصول :
پروفیل کرال وی
ضمن اینکه پنج محفظه بودن پروفیل بیشترین حالت عایق را ایجاد می نماید ضخامت ئیواره های خارجی پروفیل ۲/۸ می باشد که ضخیم و کاملاً گوشتی می باشد .
وزن پروفیل در هر متر طول فریم ۱/۱۰۰ کیلو گرم است که وزنی ایده آل برای پروفیل های تولید ایران است و در نوع خود پروفیل سنگین کار است .
کرال وین با استفاده از فرمولی ویژه پروفیلی کاملاً نرمال از لحاظ نرمی و سختی تولید و به هنگام کار با پروفیل اعم از برش و جوش ، بدون هیچ گونه مشکلی برای تولید کننده ، تولیدی ایده آل برای درو پنجره یو پی وی سی را برای تولید کننده به ارمغان می آورد
کرال وین دارای ۲۰ سال ضمانت نامه ( گارانتی ) کتبی برای تولید کننده و مصرف کننده در و پنجره دو جداره یو پی وی سی می باشد که نشانگر کیفیت بسیار عالی محصول است و ضمانت نامه به تک تک مشتریان ارایه می شود ضمنا پروفیل تولید شده کرال وین به مدت ۱۰ سال تحت پوشش بیمه ایران است و بیمه نامه محصول بطور کتبی به تولید کننده و تمامی مصرف کنندگان ارایه می شود.
یکی از بزرگترین مزایای این پروفیل اخذ استاندارد گرید A می باشد که این استاندارد در خصوص ضخامت و وزن و کیفیت پروفیل نشانگر کیفیت برترآن می باشد.
همچنین کرال وین دارای استاندارد اجباری و استاندارد تشویقی و تمامی کجوزها و ایزوها می باشد
ظاهر و نمای بیرونی پروفیل کرال وین نیز بسیار زیبا و چشمگیر و مشتری پسند می باشد.
طراحی خاص قالب ها نما و جلوه ویژه ای به این پروفیل upvc داده و با ارایه کیفیتی بینظیر رضایتمندی تولید کننده درو پنجره و مصرف کننده آن را جلب می نماید


تاریخ ارسال : 20/08/29


اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share